24/03/2020

Завітайте на стенд компанії Філісіт-Діагностика 23-25 вересня!

Філісіт-ДіагностикаТОВ НВП «Філісіт-Діагностика» найбільший в Україні виробник всього спектру наборів для клінічної діагностики.

Фірма не тільки вибилася в перші ряди в своїй області, а й стала свого роду еталоном (I місце в Національному бізнес-рейтингу України в 2019 році).

 

Перелік охоплює більше 80 видів продукції, не включаючи модифікації різних обсягів реагентів в наборі. Продукція відповідає вимогам законодавства і постійно удосконалюється відповідно до світових тенденцій в цій галузі.

Крім наборів власного виробництва, фірма пропонує широкий спектр витратних матеріалів, лабораторного посуду, реактивів, контрольних матеріалів, тестів контролю стерилізації, систем забору крові і інші мікробіологічні вироби з одноразового пластику виробництва SARSTEDT (Німеччина).

Персонал ТОВ НВП «Філісіт-Діагностика» має високу кваліфікацію, багатий досвід і спеціальна група вчених постійно працюють, щоб виявити і розробити нові діагностичні реагенти для підвищення якості медичної допомоги. Компанія безперервно інвестує в дослідження, щоб принести нові передові технології в діагностичну індустрію.

 

Не пропустіть можливість зустрітися з представниками компанії особисто! Реєструйтеся на МедЛаб Конгрес і до зустрічі 23-25 вересня в Києві.

 

Контакти компанії:

+380 (56) 747-47-76
+380 (56) 747-45-34

filicit@ukr.net
www.felicit.com.ua

 


ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ НА КОНГРЕС З ЛАБОРАТОРНОЇ МЕДИЦИНИ →

Comments are closed