15/09/2017

Snibe

Shenzhen New Industries Biomedical Engineering Co., Ltd (Snibe) знаходиться в високотехнологічної промислової зоні району Nanshan в місті Шеньчжень, Китай.
Як провідна компанія в області імунохімії, Snibe була зосереджена на розробці нових рішень в імунології з 1995 року. Робота компанії Snibe зосереджена на розробці, виробництві та забезпеченні широкого спектра автоматизованих рішень в імунології для лікарень, медичних центрів, клінічних лабораторій тощо Snibe обслуговує понад 6000 клієнтів в 100 країнах.
Серія MAGLUMI, успішно запущена система автоматизованого хемілюмінісцентний імуноферментного аналізу (CLIA), здатна забезпечити комплексне рішення, що включає конкурентоспроможне меню тестів і широкий спектр різних видів аналізаторів для імунологічного аналізу, виходячи з вимог лабораторій.
Крім того, Biolumi 8000, потужна і гнучка інтегрована система, що включає обробку зразків, ISE, біохімію і імунологічні модулі, була успішно запущена в 2015 році на вимогу лабораторій високого рівня ізоляції.

Comments are closed