02/10/2021

Водопідготовка та водоочищення на Міжнародній виставці LABComplEX 2021

До уваги фахівців водовимірювальних лабораторій, хіміко-бактеріологічних лабораторій, контролю якості, лабораторій хіміко-аналітичного контролю за якістю стічних вод!

Водопідготовка та водоочищення

Запрошуємо вас відвідати XIII Міжнародну виставку LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH, яка відбудеться 19–21 жовтня у сучасному, приміському ВЦ КиївЕкспоПлаза за адресою: Київська обл., с. Березівка, вул. Амстердамська, 1.

У дні роботи виставки курсуватиме безкоштовний трансфер від станції метро Ⓜ️ Житомирська до виставкового центр КиївЕкспоПлаза та у зворотному напрямку. Графік руху автобусів очікуйте найближчим часом на сторінці ВЦ.

LABCOMPLEX LABCOMPLEX LABCOMPLEX

В експозиційній частині Виставки буде представлено широкий спектр аналітичного та загальнолабораторного обладнання, витратних матеріалів, технології контролю якості від вітчизняних та світових виробників.

Компанії-учасники: СОК ТРЕЙД, СЕЛТОК ФОТОНІКС, СПЕКТРАН, АЛСІ-ХРОМ, АЛТ УКРАЇНА ЛТД, Токіо Боєкі, Аналітек, Біола, Вента Лаб, СПЕКТРАН, ІДЕАЛАБ, ЛАБКОНТРАКТ, ПРОБІОВЕТ, ІНТЕГРЕЙТЕД МЕДІКАЛ ГРУП, РЕАЛАБ, ХЛР, СПЕКТРАН, АКВА-ЛЮКС ВІННИЦЯ, SIMVOLT, IMG Україна та багато інших продемонструють для спеціалістів з водопідготовки та водоочищення інноваційні розробки, ознайомлять зі всім спектром обладнання, проконсультують і допоможуть обрати вірне рішення.

Ознайомитися з компаніями-учасниками, які братимуть участь зі стендом можна за посиланням: http://labcomplex.com/spisok-uchastnikov-vystavki/

 


LABCOMPLEX

Науково-практична програма LABComplEX

під час роботи виставки відбудуться конференції, семінари, круглі столи – присвячені фундаментальним і прикладним дослідженням, а також питанням розвитку лабораторної галузі

Відкрити програму заходів


 

Вхід на виставку безкоштовний. Реєструйтеся онлайн!

З питань участі та відвідування
звертайтеся до організаційного комітету виставки:

+38 044 344-35-80

+38 067 526-49-54
+38 063 226-59-48
+38 050 257-34-82

press@labcomplex.com

На сайті працює ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАНТ
(зелене віконце, знизу праворуч) – звертайтеся з будь-яких питань!

Приєднуйтеся та пишіть нам:

Facebook LABComplEX Instagram LABComplEX LinkedIn LABComplEX messenger-logo-colored-bordered mail-logo-colored-bordered

 

До зустрічі 19–21 жовтня у виставковому центрі КиївЕкспоПлаза за адресою: Київська обл., с. Березівка, вул. Амстердамська, 1.


Зареєструватися на Міжнародну виставку LABComplEX →

Comments are closed