02/10/2018

Водопідготовка і водоочищення на Міжнародній лабораторній виставці

Водопідготовка і водоочищення

До уваги фахівців водовимірювальних лабораторій, хіміко-бактеріологічних лабораторій, контролю якості, лабораторій хіміко-аналітичного контролю за якістю стічних вод!

Запрошуємо вас відвідати XI Міжнародну виставку LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH, яка відбудеться 17-19 жовтня 2018 року в місті Києві за адресою: ВЦ «КиївЕкспоПлаза», павільйон №1, вул. Салютна, 2-Б, метро «Нивки». 

 

Заходи Науково-практичної програми Виставки: http://labcomplex.com/nauchno-prakticheskaya-programma [безкоштовні семінари і конференції].

 

В експозиційній частині Виставки для вас буде представлено широкий спектр аналітичного та загальнолабораторного обладнання від вітчизняних та закордонних виробників.

Компанії-учасники: INTERTECH Corporation, АЛТ УКРАЇНА ЛТД, Аналітек, Біо-Рад, Вента Лаб, МАКРОЛАБ ЛТД, МІКСЛАБ, САНІМЕД-М, Сартокарат, ТЕСПРО, Технопролаб, Фенікс-СД, ШимЮкрейн та багато інших продемонструють для спеціалістів лабораторій інноваційні розробки, ознайомлять зі всім спектром обладнання та витратних матеріалів, проконсультують і допоможуть обрати вірне рішення.

Ознайомитися з Компаніями-учасниками можна за посиланням: http://labcomplex.com/spisok-uchastnikov-vystavki/

 

Вхід на виставку безкоштовний за умови попередньої реєстрації на офіційному сайті: http://labcomplex.com/zakazat-priglasitelnyj/

З будь-яких запитань пишіть або телефонуйте:

+38 044 206-10-18

press@medforum.in.ua
Facebook Messenger

Приєднуйтесь до нас у Facebook: https://www.facebook.com/events/1310444052416442/

Офіційний сайт Міжнародної виставки LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH: http://labcomplex.com

Comments are closed