24/09/2021

Ветеринарна Медицина на виставці LABComplEX 2021

До уваги керівників і фахівців діагностичних лабораторій ветеринарної медицини всіх форм власності, спеціалістів лабораторій контролю якості та безпечності харчових продуктів, фахівців державних науково-дослідних установ, що займаються лабораторною діагностикою хвороб!

Ветеринарна Медицина

Запрошуємо вас відвідати XIII Міжнародну виставку LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH, яка відбудеться 19–21 жовтня у сучасному, приміському ВЦ КиївЕкспоПлаза за адресою: Київська обл., с. Березівка, вул. Амстердамська, 1.

У дні роботи виставки курсуватиме безкоштовний трансфер від станції метро Ⓜ️ Житомирська до виставкового центр КиївЕкспоПлаза та у зворотному напрямку. Графік руху автобусів очікуйте найближчим часом на сторінці ВЦ.

 

У рамках безкоштовної науково-практичної програми
«Ветеринарна Медицина» відбудеться:

Загальна програма Науково-практичних заходів Виставки: http://labcomplex.com/nauchno-prakticheskaya-programma-labcomplex
[безкоштовні семінари, конференції, школи та майстер-класи].

 

В експозиційній частині Виставки буде представлено високотехнологічне і загальнолабораторне обладнання, витратні матеріали, різні прилади для лабораторій, хімічні реактиви, тест-системи, допоміжне лабораторне обладнання, витратні матеріали та багато іншого.

Компанії-учасники: Вента Лаб, Сок Трейд, Алсі Хром, ХЛР, Біонікс Лаб, ПРОБІОВЕТ, INTERTECH Corporation, АЛТ УКРАЇНА ЛТД, Біола, Віватек, Інтегрейтед медікал груп, IDEALAB, Токіо Боєкі, Next Level Diagnostics, БІОТРЕЙС-ГРУП та багато інших продемонструють для спеціалістів ветеринарної медицини інноваційні розробки, ознайомлять зі всім спектром обладнання, проконсультують і допоможуть обрати вірне рішення.

Ознайомитися з компаніями-учасниками, які братимуть участь зі стендом можна за посиланням: http://labcomplex.com/spisok-uchastnikov-vystavki/

LABCOMPLEX LABCOMPLEX LABCOMPLEX

Вхід на виставку безкоштовний. Реєструйтеся онлайн!

З питань участі та відвідування
звертайтеся до організаційного комітету виставки:

+38 044 344-35-80

+38 067 526-49-54
+38 063 226-59-48
+38 050 257-34-82

press@labcomplex.com

На сайті працює ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАНТ
(зелене віконце, знизу праворуч) – звертайтеся з будь-яких питань!

Приєднуйтеся та пишіть нам:

Facebook LABComplEX Instagram LABComplEX LinkedIn LABComplEX messenger-logo-colored-bordered mail-logo-colored-bordered

 

До зустрічі 19–21 жовтня у виставковому центрі КиївЕкспоПлаза за адресою: Київська обл., с. Березівка, вул. Амстердамська, 1.


Зареєструватися на Міжнародну виставку LABComplEX →

Comments are closed