24/03/2020

ТОВ «Біо-Роше» запрошує фахівців на свій стенд 23-25 вересня!

Біо-РошеБіо-Роше спеціалізується на поставках витратних матеріалів лабораторної діагностики для клінічної біохімії, імунології, бактеріології, наборів для ветеринарії, лабораторного посуду зі скла та пластику, засобів вимірювання, хімічних реактивів, стандартних зразків.

Компанія ТОВ «Біо-Роше» відноситься до числа найбільш динамічно розвиваються компаній України та успішно працює в області комплексного оснащення лабораторій різного профілю.

 

У загальнодержавній рейтинговій програмі компанія ТОВ “Біо-Роше” з року в рік входить до переліку лідерів у різних номінаціях. Все це стало можливим завдяки висококваліфікованим співробітникам з профільною освітою в області біології, хімії та медицини.

ТОВ «Біо-Роше» спеціалізується на поставках сучасного медичного, аналітичного, лабораторного, діагностичного, вимірювального обладнання, засобів дезінфекції, ІФА тест-систем, наборів для ветеринарії, біохімічних наборів, діагностикумів, лабораторного посуду зі скла та пластику, засобів вимірювання зі скла, хімічних реактивів, стандартних зразків та інших витратних матеріалів.

Серед клієнтів компанії – науково-дослідні інститути, навчальні центри, молекулярно-біологічні, генетичні, біохімічні, мікробіологічні лабораторії, центри санепіднагляду, лабораторії судової медицини, діагностичні лабораторії, біотехнологічні, лабораторії метрологічного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарного, митного, криміналістичного, екологічного, виробничого напрямків.

 

Фахівці компанії чекатимуть Вас на своєму стенді в рамках Міжнародного конгресу з Лабораторної медицини, 23-25 вересня в Києві за адресою: проспект Перемоги, 40-Б, виставковий центр АККО Інтернешнл, парк імені Пушкіна, поруч із метро «Шулявська» та «Політехнічний Інститут». До зустрічі!

 


ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ НА КОНГРЕС З ЛАБОРАТОРНОЇ МЕДИЦИНИ →

Comments are closed