24/03/2020

ТОВ «БЕСТ ДІАГНОСТИК» візьме участь на Міжнародному конгресі з Лабораторної медицини 2020

БЕСТ ДІАГНОСТИКТовариство із обмеженою відповідальністю «Бест Діагностик» як виробник лабораторних засобів для in vitro діагностики (наборів імуноферментних тест-систем для діагностики меркерів інфекційних захворювань) працює на українському ринку виробів медичного призначення з липня 2012 року.

 

Основні користувачі лабораторних засобів для in vitro діагностики – державні та приватні лабораторії України. Система управління якістю та супутні методики охоплюють процеси закупівель, розробки, виробництва та реалізації лабораторних засобів для in vitro діагностики.

Головною метою підприємства БЕСТ ДІАГНОСТИК при визначенні політики у сфері якості є забезпечення населення високоякісними лабораторними засобами для in vitro діагностики.

 

Система управління якості, створена на підприємстві, є надійною основою для підвищення професійного потенціалу працівників, якості та безпеки продукції, забезпечення високої результативності всіх технологічних та бізнес-процесів і виходу підприємства на передові позиції українського ринку лабораторних засобів для in vitro діагностики.

Вся продукція підприємства Бест Диагностик зареєстрована відповідно до законодавства України і сертифікована за стандартом ISO 13485:2016.

 

Бест-Діагностик вже більше 5 років працює з багатьма різних медичних установ. Компанії довіряють лабораторії, як приватні, так і державні, станції переливання крові, пологові будинки, лікарні різних напрямків (інфекційні, ендокринологічні, онкоцентри) в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Одесі та багатьох інших містах України.

 

Реєструйтеся на Міжнародний конгрес з Лабораторної медицини та відвідайте стенд компанії разом з колегами! До зустрічі 23-25 вересня в Києві за адресою: проспект Перемоги, 40-Б, виставковий центр АККО Інтернешнл, парк імені Пушкіна, поруч із метро «Шулявська» та «Політехнічний Інститут».

 

Контакти компанії:

+380 (44) 500-57-11
+380 (44) 536-03-53

info@bestdiagnostic.com.ua
www.bestdiagnostic.com.ua

 


ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ НА КОНГРЕС З ЛАБОРАТОРНОЇ МЕДИЦИНИ →

Comments are closed