24/09/2021

Стандартизація та Метрологія на Міжнародній виставці LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. Hi-Tech – 2021

До уваги фахівців з якості, керівників служб якості, керівників відділів якості, стандартизації, сертифікації та технічного контролю, завідувачів лабораторій, керівників служби HACCP!

Стандартизація та Метрологія

Запрошуємо вас відвідати XIII Міжнародну виставку LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH, яка відбудеться 19–21 жовтня у сучасному, приміському ВЦ КиївЕкспоПлаза за адресою: Київська обл., с. Березівка, вул. Амстердамська, 1.

У дні роботи виставки курсуватиме безкоштовний трансфер від станції метро Ⓜ️ Житомирська до виставкового центр КиївЕкспоПлаза та у зворотному напрямку. Графік руху автобусів очікуйте найближчим часом на сторінці ВЦ.

 

У рамках науково-практичної програми
«Стандартизація та Метрологія» відбудеться:

20 жовтня, 10.00 - 18.00 | зал №3

Авторський семінар

«Оцінювання невизначеності вимірювань у випробувальних і калібрувальних лабораторіях: вимоги ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019»*

ЗареєструватисяПрограма

*Участь платна
Стосовно реєстрації звертайтеся за контактами: 0800 215 522, info@techmedia.com.ua

Організатор: ОНЛАЙН-МЕДІА

 

Загальна програма Науково-практичних заходів Виставки: http://labcomplex.com/nauchno-prakticheskaya-programma-labcomplex
[безкоштовні семінари, конференції, школи та майстер-класи].

 

В експозиційній частині Виставки буде представлено широкий спектр високотехнологічного і загальнолабораторного обладнання, витратні матеріали, прилади для лабораторій, хімічні реактиви, допоміжне лабораторне обладнання та багато іншого.

Компанії-учасники: АЛТ УКРАЇНА ЛТД, INTERTECH, АЛСІ-ХРОМ, Аналітек, Селток Фотонікс, ХЛР, Токіо Боєкі, СОК ТРЕЙД, Спектран, IMG Україна та багато інших продемонструють для спеціалістів зі стандартизації та метрології інноваційні розробки, ознайомлять зі всім спектром обладнання, проконсультують і допоможуть обрати вірне рішення.

Ознайомитися з компаніями-учасниками, які братимуть участь зі стендом можна за посиланням: http://labcomplex.com/spisok-uchastnikov-vystavki/

LABCOMPLEX LABCOMPLEX LABCOMPLEX

Вхід на виставку безкоштовний. Реєструйтеся онлайн!

З питань участі та відвідування
звертайтеся до організаційного комітету виставки:

+38 044 344-35-80

+38 067 526-49-54
+38 063 226-59-48
+38 050 257-34-82

press@labcomplex.com

На сайті працює ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАНТ
(зелене віконце, знизу праворуч) – звертайтеся з будь-яких питань!

Приєднуйтеся та пишіть нам:

Facebook LABComplEX Instagram LABComplEX LinkedIn LABComplEX messenger-logo-colored-bordered mail-logo-colored-bordered

 

До зустрічі 19–21 жовтня у виставковому центрі КиївЕкспоПлаза за адресою: Київська обл., с. Березівка, вул. Амстердамська, 1.


Зареєструватися на Міжнародну виставку LABComplEX →

Comments are closed