06/02/2022

ШимЮкрейн – генеральний дистриб’ютор в Україні аналітичного обладнання SHIMADZU

ШимЮкрейнПропонуємо вашій увазі інформацію про діяльність одного з найбільших експонентів XIV Міжнародної виставки LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH — компанії ШимЮкрейн, яка є генеральним дистриб’ютором в Україні аналітичного обладнання виробництва японської приладобудівної корпорації SHIMADZU. 

Спеціалістам вітчизняних підприємств добре відомі аналітичні прилади SHIMADZU. Завдяки чудовій якості та надійності японських приладів, а також своєчасній та ефективній технічній та методичній підтримці з боку висококваліфікованих співробітників компанії ШимЮкрейн, аналітичне обладнання SHIMADZU дуже популярне в Україні.

Щорічно протягом останніх п’яти років парк аналітичних приладів у лабораторіях вітчизняних підприємств поповнюється на 80-100 нових комплектів приладів виробництва SHIMADZU, що є найбільшим внеском серед інших виробників аналогічного обладнання.

Не остання роль у довірі користувачів компанії ШимЮкрейн приділяється наявності у неї єдиного серед постачальників аналітичного обладнання в Україні Сертифікату ISO 9001:2015 щодо надання науково-методичних консультацій з питань оснащення аналітичних лабораторій, проведення пуско-налагоджувальних робіт та технічного обслуговування.

Фахівці компанії ШимЮкрейн на всіх виставках лабораторного обладнання незмінно дотримуються доброї традиції – запрошувати на свій стенд покупців аналітичного обладнання не тільки для того, щоб пояснити роботу того чи іншого приладу, а й для того, щоб провести вимірювання проб, підготовлених покупцем.

ШимЮкрейн

На стенді компанії ШимЮкрейн демонструватимуться спектрофотометри різних типів, рідинні та газові хроматографи різних типів, аналізатор загального вуглецю та азоту.

ШимЮкрейнШимЮкрейн

Завдяки універсальності приладів, що експонуються, їх застосування представляє інтерес для фахівців різних галузей промисловості — фармацевтичної, хімічної, харчової, гірничорудної та ін. Великий інтерес ці прилади становлять також для працівників наукових установ та лабораторій контролю якості води.

27-29 вересня під час XIV Міжнародної виставки LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH, крім роботи на стенді, компанія ШимЮкрейн планує провести семінар з питань застосування приладів Шимадзу спільно з представниками фірм – виробників допоміжного лабораторного обладнання (генераторів газів, хроматографічних колонок тощо).

Контакти компанії:

ТОВ «ШимЮкрейн»
Київ, 01042, вул. Чигоріна 18, оф. 429

+380 (44) 228-54-97
+380 (44) 228-64-85
+380 (44) 390-00-23

shimukraine@gmail.com
www.shimadzu.com.ua

Comments are closed