14/01/2020

Раді представити учасника Міжнародного конгресу з лабораторної медицини Лабораторію Гранум – українського виробника діагностичних тест-систем та постачальника лабораторного обладнання!

ГранумТОВ Лабораторія Гранум виробляє і реалізовує набори для діагностики аутоімунних і запалювальних захворювань та оцінки гормонального статусу на основі методів ІФА та латексної аглютинації, наборів для клінічної біохімії та для оцінки системи гемостазу, наборів для діагностики сифілісу для використання в медичній практиці при проведенні діагностичних досліджень in vitro.

Також компанія займається постачанням лабораторного обладнання для комплексного забезпечення лабораторій, поживних середовищ та виробів медичного призначення.

 

ГранумОсновним завданням фірма вважає задоволення потреб вітчизняної охорони здоров’я високоякісними та доступними діагностичними системами та лабораторним обладнанням.

На стенді компанії для відвідувачів буде представлено діагностичні системи для клінічної біохімії, імунології, для оцінки системи гемостазу; лабораторне обладнання; поживні середовища; лабораторний посуд та аксесуари. Фахівці Лабораторії Гранум допоможуть швидко і якісно вирішити будь-яку Вашу проблему: підібрати необхідне обладнання, проконсультувати з питань індивідуального оснащення Вашої лабораторії, організації сучасного аналітичного контролю, розповісти про асортимент обладнання та основні характеристики того чи іншого приладу.

 

Більш детальна інформація:

+380 (57) 752-32-33
+380 (57) 752-32-30

granumlab@gmail.com
www.granum.ua

 


ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ НА КОНГРЕС З ЛАБОРАТОРНОЇ МЕДИЦИНИ →

Comments are closed