29/07/2019

Раді представити нового учасника виставки LABComplEX – компанія ДНК-ТЕХНОЛОГІЯ УКРАЇНА!

ДНК-Технология УКРАИНАКомпанія ДНК-ТЕХНОЛОГІЯ УКРАЇНА – один з лідируючих постачальників сучасного обладнання, реагентів, витратних матеріалів та сервісної підтримки в сфері геноміки, протеоміки, клітинних технологій, ветеринарії та харчової безпеки, клінічної діагностики, біофарми та криміналістики. 

Довготривалі і стійкі зв’язки з компаніями-виробниками забезпечують компанії постійну наявність широкого асортименту товарів і оперативну появу новинок. ДНК-ТЕХНОЛОГІЯ УКРАЇНА пропонує надійне партнерство, професійну підтримку, безкоштовне навчання, своєчасну доставку і можливість спробувати, перш ніж купити.

 

Запрошуємо директорів та провідних спеціалістів відвідати стенд компанії! Команда кваліфікованих і досвідчених фахівців завжди допоможе з вибором оптимального рішення виходячи з ваших потреб, формуванням персональних умов співпраці і своєчасним інформуванням про появу новинок і запуску цікавих акцій.

Таке партнерство дозволить реалізувати ваші завдання з максимальним ефектом і мінімальними витратами. Компанія цінує довгострокові і міцні відносини з партнерами і запропонує кваліфіковану допомогу і підтримку на всіх етапах співпраці. Чекаємо вас!

 

Більш детальна інформація:

+38 (097) 218-42-96

a.yavorska@dna-technology.ua
www.mbalabs.com.ua

 


Замовити безкоштовне запрошення на виставку LABComplEX >>>

Comments are closed