Відгуки учасників

Відгуки учасників заходу


Ольга Довгопол. Директор з маркетингу «СТАРЛАБ»
StarLab

Компанія СТАРЛАБ бере участь у заходах «Групи компаній ЛМТ» не вперше – наша компанія була спонсором науково-практичної конференції ІІ Міжнародного Конгресу з лабораторної медицини. Для виставки ми вибрали формат участі стенд і залишилися задоволені результатом – LABComplEX підтвердив статус професійного заходу, який збирає в одному колі найкращих представників лабораторної та медичної галузі. Грамотна рекламна кампанія, що передувала виставці – анонсування та оперативна публікація новин компаній-учасників – дозволили підтримувати інтерес до заходу на високому рівні. Вибраний нами формат інтерактивного стенду, справжнього шоу-руму, а також широкий асортимент представленої продукції (понад 500 найменувань товарів!) дали гарний результат. Відвідувачі нашого стенду могли не тільки розглянути та потримати в руках будь-який товар із представлених, а й особисто протестувати та переконатися у високій якості продукції. Наші менеджери отримали, як кажуть, з перших вуст вичерпну інформацію про потреби та «болі», що дозволило підібрати оптимальні товари та зробити унікальну торгову пропозицію для кожного потенційного клієнта та партнера. Дякуємо за чудову організацію виставки, плануємо і надалі брати участь у заходах LABComplEX.


Наталія Кулаковська. Заступник директора з маркетингу та продажу «Хімлаборреактив»

Ми прийшли на виставку не для того, щоб продавати прилади або обладнання. В першу чергу нас цікавлять проблеми, які хвилюють сьогодні різні галузі. І тільки отримавши відповідь на це питання, ми будемо готувати пропозицію і пропонувати дієве вирішення тих чи інших завдань, залучаючи до процесу самих виробників. Ми хочемо бути корисні українському бізнесу, і саме так надалі буде будуватися наш партнерський діалог з учасниками ринку.
Ідея нашого стенду – занурення відвідувача в знайомий йому світ, світ лабораторії. Звичне зонування, аскетизм. Стенд був розділений на дві галузеві лабораторії: фармацевтичну і аграрну, а також бактеріологічну лабораторію, представлену <брудною> і <чистою> зонами. Виділення галузевих лабораторій було зроблено для того, щоб привернути більше уваги представників галузей, які найбільше розвиваються.
Наші клієнти традиційно приїжджають на виставку не стільки за новими ідеями і рішеннями, скільки для спілкування. Виконана величезна робота. Велике спасибі всім, хто брав участь у підготовці та організації виставки. І організаторам, і кожному учаснику виставки.


Мацієвська Вікторія. Керівник відділу маркетингу, ТОВ «НВП «УКРОРГСИНТЕЗ»

На нашому виставковому стенді представили бестселери сушильних шаф і лабораторних меблів UOSlab®, а також новинки: шейкери, навісні і магнітні мішалки.
Всі відвідувачі і клієнти відзначили, що українське обладнання для лабораторій UOSlab® відрізняється не тільки високою якістю і сучасним виконанням, а й дуже доступно за ціною.


Коваленко Оксана Михайлівна. Комерційний директор ТОВ «Стандарти Технології Розвиток»

Наша компанія, «Стандарти Технології Розвиток», вже кілька років бере участь в заходи виставки LABComplEX.
В цьому році нами було проведено два семінари: «Холодовий ланцюг. Крізь валідацію до належним рутинним процесам »для співробітників фармацевтичної галузі та« Високоефективна рідинна хроматографія. Теорія та практика. Особливості застосування для аналізу харчових продуктів »для співробітників лабораторій контролю якості підприємств харчової промисловості.
У наших заходах взяли участь більше 150 чоловік.
Організатори виставки, як і в минулі роки, створили комфортні умови для роботи як для організаторів заходів, так і для слухачів: були надані зручні аудиторії, обладнані всім необхідним презентаційної технікою, система реєстрації на заходи була зручною для слухачів і організаторів, підтримка з боку менеджменту Виставки – як завжди, на висоті!
Створені умови дозволили слухачам отримати знання, підкріплені сертифікатами організаторів, а організаторам – дізнатися потреби цільової аудиторії, розповісти про компанію, ближче познайомитися з потенційними клієнтами.
Хочу висловити подяку організаторам Виставки за прекрасну організацію! »
Будемо раді брати участь в наступному році.


Дарина Шамрай. Керівник департаменту маркетингу, Sartorius

В рамках виставки LabComplex, що проходила в Києві, концерн Sartorius представив українському ринку новинки для лабораторій і фармацевтичних / біофармацевтичних виробництв. Зокрема, серед устаткування, виставленого на стенді Sartorius, великий інтерес викликали нові ваги Secura®, спеціально розроблені як краще
рішення для лабораторій фармацевтичних і хімічних виробництв, а також вже відомі української аудиторії вдосконалені системи лабораторної водопідготовки arium®.
Традиційним інтересом користувалися також продукти Sartorius для лабораторної фільтрації і мікробіологічного контролю. Співробітники компанії «Сарторіус ІЦР» прочитали лекції для фахівців фармацевтичних компаній і студентів ВНЗ України про рішення для сучасних біофармацевтичних виробництв, побудованих на основі одноразових технологій, а також провели майстер-класи з використання ваг і дозуючих пристроїв SartoriusBiohitfamily. Хотілося б відзначити високий рівень проведення цьогорічної виставки LabComplex, а також загальне зростання інтересу користувачів в Україні до самих передових сучасних продуктів і технологій, що використовуються сьогодні провідними компаніями в усьому світі


Подяки учасників заходу


Diplom_SES
wsywckhn ltytadfcgnq 12
394-1zpr22

Comments are closed