Новини

Новини


10/04/2021
«VET TOPic» – журнал від професіоналів, для тих, хто хоче стати професіоналом!

VET TOPicВИДАННЯ У СФЕРІ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ.

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ВЕТ- І ЗООБІЗНЕСУ УКРАЇНИ  Читати далі


06/03/2021
Вітаємо зі святом Весни!

Вітаємо з 8 березня!


29/12/2020
Вітаємо з Новим Роком 2021 та Різдвом Христовим!

Вітаємо з Новим Роком 2021 та Різдвом Христовим!


12/11/2020
ТОВ «Вента Лаб» – один з найбільших постачальників і виробників високоточного лабораторного, біоаналітичного і промислового обладнання!

Venta Lab CompanyУчасник виставки LABComplEX – Компанія Вента Лаб – один із ключових гравців на Українському ринку матеріалів та обладнання для лабораторій та служб контролю якості продукції від її сировини до готового продукту на кожній із стадій виробничого процесу.

Технології та продукти Вента Лаб допомагають тисячам великих та середніх компаній України оптимізувати процеси кількісного та якісного аналізу продукції, прискорюючи операційні процеси лабораторії.  Читати далі


20/10/2020
Шановні партнери, компанії-учасники, організатори конференцій та відвідувачі!

Лист про перенесення LABComplEX на 2021 рік

! На підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2020 року № 956 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641», організаційний комітет XIII Міжнародної виставки LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH вимушений повідомити про перенесення термінів проведення виставки.

Зважаючи на значні зміни до Постанови № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», що забороняють проведення будь-яких масових заходів (у тому числі виставок і конференцій) за участі понад 20 осіб та враховуючи усі форс-мажорні обставини, повідомляємо, що виставку та конференції перенесено з 27–29 жовтня 2020 року на 19–21 жовтня 2021 рік.

Сподіваємося, що поширення коронавірусної хвороби в Україні піде на спад та наша зустріч буде більш безпечною і продуктивною. Оргкомітет висловлює всім щиру подяку за розуміння та підтримку.

З глибокою повагою,
Оргкомітет
XIII Міжнародної виставки LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. Hi-TECH

ПОСИЛАННЯ НА ЦЮ НОВИНУ | ЗАВАНТАЖИТИ ДОКУМЕНТ


Comments are closed