Новини

Новини


20/10/2020
Шановні партнери, компанії-учасники, організатори конференцій та відвідувачі!

Лист про перенесення LABComplEX на 2021 рік

! На підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2020 року № 956 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641», організаційний комітет XIII Міжнародної виставки LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH вимушений повідомити про перенесення термінів проведення виставки.

Зважаючи на значні зміни до Постанови № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», що забороняють проведення будь-яких масових заходів (у тому числі виставок і конференцій) за участі понад 20 осіб та враховуючи усі форс-мажорні обставини, повідомляємо, що виставку та конференції перенесено з 27–29 жовтня 2020 року на 19–21 жовтня 2021 рік.

Сподіваємося, що поширення коронавірусної хвороби в Україні піде на спад та наша зустріч буде більш безпечною і продуктивною. Оргкомітет висловлює всім щиру подяку за розуміння та підтримку.

З глибокою повагою,
Оргкомітет
XIII Міжнародної виставки LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. Hi-TECH

ПОСИЛАННЯ НА ЦЮ НОВИНУ | ЗАВАНТАЖИТИ ДОКУМЕНТ


19/10/2020
Завітайте на стенд маркету вимірювальних приладів SIMVOLT — 27–29 жовтня на LABComplEX 2020

SIMVOLTSIMVOLT спеціалізується на продажу контрольно-вимірювальних приладів, а також пропонує інтелектуальні рішення складних задач, пов’язаних з автоматизацією технологічних процесів.  Читати далі


15/10/2020
Загальнолабораторний Напрям на LABComplEX 2020

Загальнолабораторний НапрямДо уваги працівників і керівників лабораторій: харчового, агро, хімічного, медичного, металургійного, ветеринарного, біологічного, фармацевтичного секторів!

Запрошуємо вас відвідати XIII Міжнародну виставку LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH, яка відбудеться 27-29 жовтня в Києві, ВЦ «АККО Інтернешнл» за адресою: проспект Перемоги, 40-Б, метро «Шулявська», парк імені Пушкіна.
 

У рамках науково-практичної програми «Загальнолабораторний Напрям» для вас відбудуться 2 безкоштовних заходи: Читати далі


15/10/2020
Наука та Освіта на Міжнародній виставці LABComplEX 2020

Наука та ОсвітаДо уваги вчених НАН та ВНЗ України, які проводять фундаментальні і прикладні наукові дослідження у галузі природничих і технічних наук, представників галузевої науки та підприємств різних форм власності!

Запрошуємо вас відвідати XIII Міжнародну виставку LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH, яка відбудеться 27-29 жовтня в Києві, ВЦ «АККО Інтернешнл» за адресою: проспект Перемоги, 40-Б, метро «Шулявська», парк імені Пушкіна.
 

У рамках науково-практичної програми «Наука та Освіта» для вас відбудеться безкоштовний захід: Читати далі


13/10/2020
27–29 жовтня відбудеться Міжнародна виставка PharmaTechExpo [одночасно з LABComplEX]

До уваги директорів з якості, керівників і провідних фахівців відділів управління і контролю якості, керівників відділів та фахівців з фармаконагляду, провідних спеціалістів фармацевтичних виробництв, керівників фармацевтичних підприємств, співробітників відділів контролю якості фармпродукції, технічних директорів, головних інжеренів, керівників проектних відділів, виробників упаковки, постачальників сировини!

PharmaTechExpo 2020

27–29 жовтня одночасно з LABComplEX відбудеться Міжнародна виставка обладнання та технологій для фармацевтичної промисловості PHARMATechExpo, де буде представлений весь процес фармацевтичного виробництва – від розробки субстанцій та контролю якості сировини, обладнання для виробництва фармацевтичних препаратів і пакувальних технологій до транспортування, зберігання лікарських засобів і підбору персоналу!  Читати далі


Comments are closed