Новини

Новини


04/09/2022
Шановні партнери, компанії-учасники, організатори конференцій та відвідувачі!

У зв’язку із настанням обставин непереборної сили, а саме введенням в Україні воєнного стану з 24.02.2022 відповідно до Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 №64/2022 та законопроєкту №7664 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», інформуємо Вас про неможливість проведення 27-29 вересня 2022 року:

XIV Міжнародної виставки LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-Tech

II Міжнародного Симпозіуму з Лабораторної медицини

 

В Україні склалася ситуація, на яку ми не можемо вплинути, і яка унеможливлює проведення заходів на невизначений термін. Коли буде знято військовий стан та буде дозвіл керівництва країни на проведення масових заходів у Києві – XIV Міжнародну виставку LABComplEX та II Міжнародний симпозіум з лабораторної медицини буде проведено.

 

Віримо, що в країні настане Мир! І ми з вами обов’язково зустрінемося!

Щиро дякуємо вам за розуміння та підтримку!

Слава Україні 🇺🇦


17/05/2022
Партнер та учасник міжнародних лабораторних виставок – компанія Старлаб, продовжує постачання витратних матеріалів та обладнання у лабораторії та клініки!

StarlabSTARLAB – уповноважений представник найбільших концернів-виробників Європи і Азії: Biosigma, SYNTESYS, Microbiotech, Wuxi NEST Biotechnology, HW Lab та інших.

Попри складну ситуацію в Україні, компанія має налагоджений зв’язок з іноземними та українськими виробниками, тому здатна забезпечити ваш заклад необхідним лабораторним обладнанням та витратними матеріалами високої якості. Читати далі


06/02/2022
ШимЮкрейн – генеральний дистриб’ютор в Україні аналітичного обладнання SHIMADZU

ШимЮкрейнПропонуємо вашій увазі інформацію про діяльність одного з найбільших експонентів XIV Міжнародної виставки LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH — компанії ШимЮкрейн, яка є генеральним дистриб’ютором в Україні аналітичного обладнання виробництва японської приладобудівної корпорації SHIMADZU.  Читати далі


24/11/2021
🔥 ЧОРНА П’ЯТНИЦЯ у компанії СТАРЛАБ!

StarLabВстигніть придбати найнеобхідніші товари для лабораторії:  Читати далі


02/11/2021
Пост-реліз Міжнародної виставки LABComplEX та Симпозіуму з Лабораторної медицини 2021

19–21 жовтня 2021 року у виставковому центрі КиївЕкспоПлаза відбулися XIІI Міжнародна виставка LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. Hi-Tech та Міжнародний симпозіум з Лабораторної медицини.

Дякуємо усім, хто завітав та взяв активну участь у заходах!

LABCOMPLEX 2021

ЗАХОДИ У ЦИФРАХ:

✓ 3000 м² виставкової площі

✓ 80 компаній-учасників

✓ 4712 відвідувачів

✓ 35 конференцій та семінарів

✓ 19 майстер-класів

✓ 350 доповідачів – експертів галузі

Читати далі


Comments are closed