Новини

Новини


29/12/2020
Вітаємо з Новим Роком 2021 та Різдвом Христовим!

Вітаємо з Новим Роком 2021 та Різдвом Христовим!


12/11/2020
ТОВ «Вента Лаб» – один з найбільших постачальників і виробників високоточного лабораторного, біоаналітичного і промислового обладнання!

Venta Lab CompanyУчасник виставки LABComplEX – Компанія Вента Лаб – один із ключових гравців на Українському ринку матеріалів та обладнання для лабораторій та служб контролю якості продукції від її сировини до готового продукту на кожній із стадій виробничого процесу.

Технології та продукти Вента Лаб допомагають тисячам великих та середніх компаній України оптимізувати процеси кількісного та якісного аналізу продукції, прискорюючи операційні процеси лабораторії.  Читати далі


20/10/2020
Шановні партнери, компанії-учасники, організатори конференцій та відвідувачі!

Лист про перенесення LABComplEX на 2021 рік

! На підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2020 року № 956 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641», організаційний комітет XIII Міжнародної виставки LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH вимушений повідомити про перенесення термінів проведення виставки.

Зважаючи на значні зміни до Постанови № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», що забороняють проведення будь-яких масових заходів (у тому числі виставок і конференцій) за участі понад 20 осіб та враховуючи усі форс-мажорні обставини, повідомляємо, що виставку та конференції перенесено з 27–29 жовтня 2020 року на 19–21 жовтня 2021 рік.

Сподіваємося, що поширення коронавірусної хвороби в Україні піде на спад та наша зустріч буде більш безпечною і продуктивною. Оргкомітет висловлює всім щиру подяку за розуміння та підтримку.

З глибокою повагою,
Оргкомітет
XIII Міжнародної виставки LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. Hi-TECH

ПОСИЛАННЯ НА ЦЮ НОВИНУ | ЗАВАНТАЖИТИ ДОКУМЕНТ


19/10/2020
Завітайте на стенд маркету вимірювальних приладів SIMVOLT — 27–29 жовтня на LABComplEX 2020

SIMVOLTSIMVOLT спеціалізується на продажу контрольно-вимірювальних приладів, а також пропонує інтелектуальні рішення складних задач, пов’язаних з автоматизацією технологічних процесів.  Читати далі


15/10/2020
Загальнолабораторний Напрям на LABComplEX 2020

Загальнолабораторний НапрямДо уваги працівників і керівників лабораторій: харчового, агро, хімічного, медичного, металургійного, ветеринарного, біологічного, фармацевтичного секторів!

Запрошуємо вас відвідати XIII Міжнародну виставку LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH, яка відбудеться 27-29 жовтня в Києві, ВЦ «АККО Інтернешнл» за адресою: проспект Перемоги, 40-Б, метро «Шулявська», парк імені Пушкіна.
 

У рамках науково-практичної програми «Загальнолабораторний Напрям» для вас відбудуться 2 безкоштовних заходи: Читати далі


Comments are closed