Новини

Новини


17/02/2020
ТОВ «БІО ТЕСТ МЕД» запрошує фахівців на свій стенд в рамках Міжнародного конгресу з Лабораторної медицини 14–16 квітня!

БІО ТЕСТ МЕДКомпанія «БІО ТЕСТ МЕД» вже понад 10 років працює у сфері забезпечення лабораторій різного профілю обладнанням, реагентами та витратними матеріалами високої якості.

Будучи єдиним уповноваженим представником компаній «SARSTEDT» (системи забору крові, лабораторний пластик, витратні матеріали) та «Virion\Serion» (діагностичні ІФА набори) на території України, БІО ТЕСТ МЕД гарантує наявність реєстраційних документів та сертифікатів, що засвідчують їх відповідність вимогам МОЗ та інших державних органів, що регламентують діяльність лабораторій.  Читати далі


14/02/2020
Запрошуємо спеціалістів на стенд компанії ХЛР в рамках Міжнародного конгресу з лабораторної медицини!

ХЛРХЛР – це професійна команда, лідер із впровадження лабораторних рішень за кращими світовими стандартами. Компанія спеціалізується на комплексному оснащенні і сервісній підтримці медичних закладів всіх рівнів.

За проектом Світового банку ХЛР оснастив чотири області: Полтавську, Рівненську, Волинську і Запорізьку.  Читати далі


11/02/2020
Компанія ДНК-ТЕХНОЛОГІЯ УКРАЇНА підтвердила участь у Міжнародному конгресі з лабораторної медицини!

ДНК-ТЕХНОЛОГІЯ УКРАЇНАЗапрошуємо спеціалістів на стенд компанії ДНК-ТЕХНОЛОГІЯ УКРАЇНА – одного з лідируючих постачальників сучасного обладнання, реагентів, витратних матеріалів та сервісної підтримки у сфері геноміки, протеоміки, клітинних технологій, ветеринарії та харчової безпеки, клінічної діагностики, біофарми та криміналістики.

Компанія гарантує надійне партнерство, професійну підтримку, безкоштовне навчання, своєчасну доставку і можливість спробувати перш ніж купити.  Читати далі


05/02/2020
Найбільший постачальник лабораторного, метеорологічного, метрологічного обладнання, контрольно-вимірювальних приладів, хіміко-лабораторного посуду, виробів медичного призначення та витратних матеріалів на території України – EximLab запрошує на свій стенд!

EximLabБільше 10 років компанія забезпечує продукцією медичні лабораторії, лабораторії загального профілю, харчової, нафтохімічної промисловості, а також гідрометеослужби і підприємства різних напрямків.

Продукція торгової марки EximLab і товари, що поставляються мають необхідні реєстраційні документи, і сертифікати відповідності стандартам: ГОСТ, ТУ, ISO, ASTM, BS, DIN, відрізняються високою якістю і точністю свідчень.  Читати далі


31/01/2020
ТОВ «Вектор-Бест-Україна» – єдиний офіційний представник АТ «Вектор-Бест» в Україні та партнер Конгресу запрошує фахівців на свій стенд!

Вектор-Бест-УкраїнаТОВ «Вектор-Бест-Україна» спеціалізується на комплексному забезпеченні клініко-діагностичних лабораторій обладнанням всіляких напрямів, наборами реагентів і витратними матеріалами до нього.

Вектор-Бест-Україна – єдиний офіційний представник АТ «Вектор-Бест» – лідера з виробництва реагентів для діагностики захворювань людини методом ІФА та ПЛР.  Читати далі


Comments are closed