24/03/2020

МЕДЛІДЕР 24 запрошує фахівців на свій стенд в рамках МедЛаб Конгресу!

МЕДЛІДЕР 24Діяльність компанії полягає у дистрибуції швидких діагностичних імунохроматографічних тестів для експрес-діагностики небезпечних інфекцій (ВІЛ, гепатитів В і С, сифілісу, рота- та аденовірусів), кардіо- та онкомаркерів, визначення наявності наркотичних речовин в організмі, а також визначення групи крові і резус-фактора, вагітності, овуляції.

 

 

ТОВ «МЕДЛІДЕР 24» прискіпливі у питанні добору партнерів і співпрацює тільки із лідерами галузі – InTecProductsInc, Wantai, Boson, Eldon– чия продукція задовольняє вимоги ВООЗ. Адже питання якості у медичній сфері має надважливе значення.

 

Компанія приймає активну участь у процедурах державних та комерційних закупівель (ProZorro та Prom.ua), за результатами яких успішно виконує умови договорів та забезпечує оперативну поставку продукції. Підтримуємо постійний асортимент на складі і оперативно реагуємо на запити клієнтів.

МЕДЛІДЕР 24 добре знають медичні установи, адже за роки співпраці компанія зарекомендувала себе у ролі надійного партнера.

 

Клієнтами є заклади охорони здоров’я різних напрямків та рівнів: приватні клініки та лабораторії, державні обласні та дитячі лікарні, станції переливання крові, центри профілактики і боротьби зі СНІДом, санітарно-епідеміологічні станції, шкірно-венерологічні диспансери, пологові будинки, науково-дослідні лабораторії судових експертиз.

Також, серед клієнтів компанії є Всеукраїнська Мереж ЛЖВ (велика пацієнтська організація України), Міжнародний благодійний фонд «Альянс суспільного здоров’я» та інші міжнародні благодійні фонди.

 

Завітайте на стенд МЕДЛІДЕР 24, щоб поспілкуватися з представниками компанії особисто! До зустрічі 23-25 вересня!

 

Контакти компанії:

+380 (44) 562-74-64

info@medlider24.com.ua
medlider24.com.ua

 


ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ НА КОНГРЕС З ЛАБОРАТОРНОЇ МЕДИЦИНИ →

Comments are closed