24/09/2021

Машинобудівна промисловість на Міжнародній виставці LABComplEX 2021

До уваги спеціалістів центральних заводських лабораторій, вимірювальних лабораторій, електротехнічних лабораторій, калібрувальних лабораторій, хімічних лабораторій та лабораторій екологічного контролю!

Машинобудівна промисловість

Запрошуємо вас відвідати XIII Міжнародну виставку LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH, яка відбудеться 19–21 жовтня у сучасному, приміському ВЦ КиївЕкспоПлаза за адресою: Київська обл., с. Березівка, вул. Амстердамська, 1.

У дні роботи виставки курсуватиме безкоштовний трансфер від станції метро Ⓜ️ Житомирська до виставкового центр КиївЕкспоПлаза та у зворотному напрямку. Графік руху автобусів очікуйте найближчим часом на сторінці ВЦ.

LABCOMPLEX LABCOMPLEX LABCOMPLEX

В експозиційній частині Виставки буде представлено широкий спектр аналітичного та загальнолабораторного обладнання, витратних матеріалів, технології контролю якості від вітчизняних та світових виробників.

Компанії-учасники: АЛТ УКРАЇНА ЛТД, IMG Україна, INTERTECH, SIMVOLT, АЛСІ-ХРОМ, Аналітек, Селток Фотонікс, ХЛР, Токіо Боєкі та багато інших продемонструють для спеціалістів лабораторій машинобудівної промисловості інноваційні розробки, ознайомлять зі всім спектром обладнання, проконсультують і допоможуть обрати вірне рішення.

Ознайомитися з компаніями-учасниками, які братимуть участь зі стендом можна за посиланням: http://labcomplex.com/spisok-uchastnikov-vystavki/

 


LABCOMPLEX

Науково-практична програма LABComplEX

під час роботи виставки відбудуться конференції, семінари, круглі столи – присвячені фундаментальним і прикладним дослідженням, а також питанням розвитку лабораторної галузі

Відкрити програму заходів


 

Вхід на виставку безкоштовний. Реєструйтеся онлайн!

З питань участі та відвідування
звертайтеся до організаційного комітету виставки:

+38 044 344-35-80

+38 067 526-49-54
+38 063 226-59-48
+38 050 257-34-82

press@labcomplex.com

На сайті працює ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАНТ
(зелене віконце, знизу праворуч) – звертайтеся з будь-яких питань!

Приєднуйтеся та пишіть нам:

Facebook LABComplEX Instagram LABComplEX LinkedIn LABComplEX messenger-logo-colored-bordered mail-logo-colored-bordered

 

До зустрічі 19–21 жовтня у виставковому центрі КиївЕкспоПлаза за адресою: Київська обл., с. Березівка, вул. Амстердамська, 1.


Зареєструватися на Міжнародну виставку LABComplEX →

Comments are closed