27/09/2018

Машинобудівна промисловість на LABComplEX 2018

Машинобудівна промисловість

До уваги спеціалістів центральних заводських лабораторій, вимірювальних лабораторій, електротехнічних лабораторій, калібрувальних лабораторій, хімічних лабораторій та лабораторій екологічного контролю!

Запрошуємо вас відвідати XI Міжнародну виставку LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH, яка відбудеться 17-19 жовтня 2018 року в місті Києві за адресою: ВЦ «КиївЕкспоПлаза», павільйон №1, вул. Салютна, 2-Б, метро «Нивки». 

 

Заходи Науково-практичної програми Виставки: http://labcomplex.com/nauchno-prakticheskaya-programma [безкоштовні семінари і конференції].

 

В експозиційній частині Виставки для вас буде представлено широкий спектр аналітичного та загальнолабораторного обладнання від вітчизняних та закордонних виробників.

Компанії-учасники: INTERTECH, SIMVOLT, Вента Лаб, МАКРОЛАБ ЛТД, ПРОСТО ПРИЛАД, Сартокарат, ТЕРМОІНЖИНІРИНГ, Технопролаб, Фенікс-СД, ШимЮкрейн та багато інших продемонструють для спеціалістів лабораторій машинобудівної промисловості інноваційні розробки, ознайомлять зі всім спектром обладнання, проконсультують і допоможуть обрати вірне рішення.

Ознайомитися з Компаніями-учасниками можна за посиланням: http://labcomplex.com/spisok-uchastnikov-vystavki/

 

Вхід на виставку безкоштовний за умови попередньої реєстрації на офіційному сайті: http://labcomplex.com/zakazat-priglasitelnyj/

З будь-яких запитань пишіть або телефонуйте:

+38 044 206-10-18

press@medforum.in.ua
Facebook Messenger

Приєднуйтесь до нас у Facebook: https://www.facebook.com/events/1310444052416442/

Офіційний сайт Міжнародної виставки LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH: http://labcomplex.com

Comments are closed