28/07/2020

Компанія Вента Лаб на Міжнародному конгресі з Лабораторної медицини 23–25 вересня в Києві!

Вента ЛабТОВ «Вента Лаб» – один з найбільших постачальників і виробників високоточного лабораторного, біоаналітично та промислового обладнання.

15 років Вента Лаб допомагає лабораторіям, виробництвам, підприємствам промислової, фармацевтичної галузі забезпечувати точний контроль якості, пропонуючи дійсно ефективні комплексні рішення.

Вента-Лаб

 

Головне завдання компанії – забезпечити клієнтів лабораторним обладнанням кращих світових брендів і власного виробництва, з максимальним рівнем сервісної підтримки.

Тому, крім поставок обладнання, компанія проводить сервісне випробування, розробляє нові рішення, приймає участь у відкритих лабораторних виставкам і конференціях, організовує семінари та презентації приладів.

 

Вента-ЛабВідвідайте стенд Вента Лаб особисто, щоб ознайомитися з усім асортиментом компанії та отримати професійну консультацію!

До зустрічі 23–25 вересня на Міжнародному конгресі з Лабораторної медицини за адресою: проспект Перемоги, 40-Б, виставковий центр АККО Інтернешнл, парк імені Пушкіна, поруч із метро «Шулявська» та «Політехнічний Інститут».

Вхід вільний, без промокодів!

 

Контакти компанії:

+380 (56) 794-03-73

info@ventalab.ua
www.ventalab.ua

 


ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ НА КОНГРЕС З ЛАБОРАТОРНОЇ МЕДИЦИНИ →

Comments are closed