25/06/2020

Компанія «АСКМ ГРУП» вперше візьме участь у Міжнародному конгресі з Лабораторної медицини 23–25 вересня 2020 року

АСКМ ГРУП«АСКМ ГРУП» заснована в 2015 році. Компанія займається постачанням комерційних покриттів для підлоги, а також надає послуги з їх монтажу. Досвід роботи співробітників більше 10 років в даній сфері.

За цей час компанія реалізувала понад 3000 об’єктів в різних галузях і різної складності.

 

Одним з напрямків є спеціалізовані покриття для закладів охорони здоров’я.

Серед замовників АСКМ ГРУП – клініка ISIDA та АНКОР, міжнародний банк по зберіганню пуповинної крові CryoSave, сімейна стоматологія Femilia, Київська міська клінічна лікарня №1 та багато інших.

АСКМ ГРУП АСКМ ГРУП

Завітавши на стенд компанії, ви знайдете рішення починаючи від зон загального призначення до спеціалізованих зон з підвищеними вимогами, в таких галузях як: медична, фармацевтична, промислова та інші.

 

АСКМ ГРУПРеєструйтеся на Міжнародний конгрес з Лабораторної медицини та відвідайте стенд компанії «АСКМ ГРУП» особисто, щоб отримати професійні поради та консультації від команди фахівців, які допоможуть вам обрати вірне рішення.

До зустрічі 23-25 вересня в Києві за адресою: проспект Перемоги, 40-Б, виставковий центр АККО Інтернешнл, парк імені Пушкіна, поруч із метро «Шулявська» та «Політехнічний Інститут».

 

Контакти компанії:

+38 (044) 457-19-43
+38 (066) 085-23-24

www.askm.com.ua

 


ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ НА КОНГРЕС З ЛАБОРАТОРНОЇ МЕДИЦИНИ →

Comments are closed