26/09/2018

До уваги вчених НАН та вищих навчальних закладів України!

Наука і освіта

До уваги вчених НАН та вищих навчальних закладів України, які проводять фундаментальні і прикладні наукові дослідження у галузі природничих і технічних наук, представників галузевої науки та підприємств різних форм власності!

Запрошуємо вас відвідати XI Міжнародну виставку LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH, яка відбудеться 17-19 жовтня 2018 року в місті Києві за адресою: ВЦ «КиївЕкспоПлаза», павільйон №1, вул. Салютна, 2-Б, метро «Нивки».

У рамках Науково-практичної програми за напрямом «Наука та Освіта» ви зможете відвідати ІX Науково-практичну конференцію НАН України «Новітні розробки наукового обладнання провідних приладобудівних компаній. Розвиток центрів колективного користування в НАН України» 

18 жовтня, 10.00 – 17.00, зал №9

Організатор: Національна академія наук України

РеєстраціяПрограма →

 

В експозиційній частині Виставки для вас буде представлено широкий спектр аналітичного та загальнолабораторного обладнання від вітчизняних та закордонних виробників.

Компанії-учасники: INTERTECH, MICROLIT, SIMVOLT, АЛСІ ЛТД, ЛТ УКРАЇНА ЛТД, Біо Тест Мед, Біола, Вента Лаб, ДКТБ ТЕП, ІДЕАЛАБ, Інтегрейтед медікал груп, ЛАБВІТА, ЛАЙТДЖИН, МАКРОЛАБ ЛТД, Медігран Україна, МІКСЛАБ, ПРОСТО ПРИЛАД, Сартокарат, СЕРВІСЛАБ, ТЕРМОІНЖИНІРИНГ, Технопролаб, УКРОРГСИНТЕЗ, Фенікс-СД, ШимЮкрейн та багато інших продемонструють для представників науково-дослідних лабораторій інноваційні розробки, ознайомлять зі всім спектром обладнання, проконсультують і допоможуть обрати вірне рішення.

Ознайомитися з Компаніями-учасниками можна за посиланням: http://labcomplex.com/spisok-uchastnikov-vystavki/

 

Вхід на виставку безкоштовний за умови попередньої реєстрації на офіційному сайті: http://labcomplex.com/zakazat-priglasitelnyj/

З будь-яких запитань пишіть або телефонуйте:

+38 044 206-10-18

press@medforum.in.ua
Facebook Messenger

Приєднуйтесь до нас у Facebook: https://www.facebook.com/events/1310444052416442/

Офіційний сайт Міжнародної виставки LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH: http://labcomplex.com

Comments are closed