05/08/2019

До уваги керівників та фахівців хімічної промисловості!

Хімічна промисловість на LABComplEX 2019

Запрошуємо керівників та фахівців хімічної промисловості відвідати XII Міжнародну виставку LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH, яка відбудеться 25-27 вересня в Києві, ВЦ «АККО Інтернешнл», проспект Перемоги, 40-Б, метро «Шулявська», парк імені Пушкіна.

 

Заходи Науково-практичної програми Виставки: http://labcomplex.com/nauchno-prakticheskaya-programma [безкоштовні семінари і конференції].

 

В експозиційній частині Виставки буде представлено широкий спектр аналітичного та загальнолабораторного обладнання, витратних матеріалів, технології контролю якості вітчизняних та світових виробників.

Компанії-учасники: IMG Україна, INTERTECH, LGC Standards Sp. z o.o., SIMVOLT, АЛСІ ЛТД, АЛСІ-ХРОМ, Аналітек, ДНК-ТЕХНОЛОГІЯ Україна, МАКРОЛАБ ЛТД, Селток Фотонікс, Текса, Технопролаб, ХІМЛАБОРРЕАКТИВ, ШимЮкрейн та багато інших продемонструють для спеціалістів лабораторій хімічної промисловості інноваційні розробки, ознайомлять зі всім спектром аналітичного і загальнолабораторного обладнання, хімічними реактивами, витратними матеріали та проконсультують і допоможуть обрати вірне рішення.

Ознайомитися з Компаніями-учасниками можна за посиланням: http://labcomplex.com/spisok-uchastnikov-vystavki/

 

Вхід на виставку безкоштовний за умови попередньої реєстрації на офіційному сайті: http://labcomplex.com/zakazat-priglasitelnyj/

З будь-яких запитань пишіть або телефонуйте:

+38 044 206-10-18

press@medforum.in.ua
Facebook Messenger

Приєднуйтесь до нас у Facebook: https://www.facebook.com/events/771308613201268/

Офіційний сайт Міжнародної виставки LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH: http://labcomplex.com

Comments are closed