Благодійність

blag


Група компаній LMT є дійсним членом Громадської організації Всеукраїнське патріотичне об’єднання «Волонтерський рух України».

ГО «Всеукраїнське патріотичний рух України» – неурядова організація, створена і діє на принципах добровільності, законності, спільності інтересів і рівності прав її учасників, гласності та самоврядування.

Організація покликана об’єднати всіх небайдужих заради миру, свободи і світлого майбутнього країни, щоб в цей непростий час спільними зусиллями допомогти людям відстояти свою свободу, гідність, свій вибір, свою країну. У пріоритеті об’єднання – здорова нація, єдина Україна, єдиний народ, незалежність у всіх напрямках, мир, економічний і соціальний розвиток.

Принципи, які декларує Волонтерський рух України, зрозумілі і близькі нам. Ми не могли залишатися осторонь, тому приєдналися до організації та готові справою, а не словом допомагати людям, які потребують нашої підтримки.

Ми також закликаємо учасників Виставки – компаній-учасників, наших відвідувачів, вчених і лікарів не залишатися осторонь історії і доль, які вершаться на наших очах. Ваш добровільний внесок або прикладна допомога – можуть подарувати надію на завтрашній день. Повірте, Ваша допомога знайде свого адресата!

Для отримання додаткової інформації можна надіслати запит на E-mail

Comments are closed