13/08/2021

Офіційний дистриб’ютор Agilent в Україні, компанія «АЛСІ-ХРОМ» – багаторічний партнер виставки LABComplEX – запрошує на свій стенд!

ALSI-ChromПровідна українська компанія «АЛСІ-ХРОМ» – офіційний дистриб’ютор Agilent в Україні – лідер на ринку високоточного аналітичного обладнання для лабораторій.

Більше 25-ти років надійної, професійної роботи, досвід і знання фахівців компанії, світовий рівень сервісної служби «АЛСІ-ХРОМ» забезпечують замовникам гарантію ефективної роботи обладнання у вирішенні складних аналітичних задач лабораторій. 

 

photo-labcomplex-2018-43

Компанія «АЛСІ-ХРОМ» здійснює постачання та сервісне обслуговування приладів для хімічного аналізу в таких напрямках як: хроматографія газова і рідинна, масс-спектрометрія, молекулярна і атомна спектрометрія, капілярний електрофорез, дослідження швидкості розчинення пігулок і капсул.

Для успішної роботи великого парку встановленого обладнання важливе місце в роботі компанії «АЛСІ-ХРОМ» приділяється забезпеченню замовників необхідними запасними частинами та витратними матеріалами.

 

Компанія має сервісну службу світового рівня, яка об’єднала в собі досвід і професійні знання фахівців найвищої категорії. Поставка та встановлення приладів, навчання персоналу, консультації, інформаційна та методична підтримка, оперативне, якісне вирішення потреб користувачів обладнання аналітичних лабораторій здійснюється в будь-якій точці України.

 

Завітавши на стенд компанії, ви матимете змогу ознайомитися з сучасним високоточним аналітичним обладнанням для лабораторій, отримати професійні консультації від представників компанії, заключити довгострокові договори. Чекаємо вас!

 

Більш детальна інформація:

+380 (44) 521-95-40
+380 (44) 521-95-35

lab@alsichrom.com
www.alsichrom.com

 


Замовити безкоштовне запрошення на виставку LABComplEX >>>

Comments are closed