26/07/2019

Євразійський хімічний ринок, журнал

Євразійський хімічний ринок, журнал

Республіка Крим, Сімферополь, вул. Будьонного, 39
+7916 843 65 20
info@chemmarket.info
www.chemmarket.info

«Євразійський хімічний ринок» – незалежне міжнародне інформаційно-аналітичне агентство, основна діяльність якого полягає в публікації оглядів галузевих тенденцій і ринкової кон’юнктури окремих продуктів хімічної промисловості.
Євразійський хімічний ринок є одним з провідних постачальників аналітичних досліджень, ринкових даних, консалтингових послуг на ринку СНД органічного синтезу, неорганики, полімерів, агрохімії, ринку ЛФМ, ГТВ, функціональних хімікатів. Компанії, уряди і міжнародні агентства використовують інформацію для аналізу ринку і планування своєї діяльності.
Одним з основних напрямків нашої діяльності є випуск журналу.
Ділове спеціалізоване міжнародне видання «Євразійський хімічний ринок» протягом 10 років висвітлює експертну інформацію про ринок хімпрому. Журнал видається щомісяця російською та англійською мовами з 2005 року.
Кожний випуск містить огляди ринків по окремих продуктах і галузям світової хімічної промисловості: аналіз і прогноз розвитку ринків, основні тенденції, співвідношення попиту і обсягів пропозиції, динаміка зміни обсягів виробництва, імпорту, експорту та цін.
Регіональний поширення – Росія, Україна, Казахстан, Білорусь, Європа, Азія, Америка.

Comments are closed