15/05/2019

Успішність організацій і економік: виходячи за межі сталих уявлень

Сузір’я якості 2019Шановні колеги!

Запрошуємо вас на захід наших партнерів 20-й ювілейний Міжнародний проект «Сузір’я якості`2019» на тему: «Успішність організацій і економік: виходячи за межі сталих уявлень», який відбудеться 24 – 28 червня 2019 р. 

Організатори Проекту: Міжнародна гільдія професіоналів якості, Клуб лідерів якості країн Центральної та Східної Європи, Українська асоціація досконалості та якості за підтримки Громадської ради при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України та Громадської ради при Національному агентстві України з питань державної служби.

Під час «Сузір’я якості`2019» особливу увагу буде приділено аналізу проблем і шляхів підвищення конкурентоспроможності, успішності і стійкості організацій та економік в умовах мінливих світових реалій. Практично вперше проблеми будуть розглянуті з позицій їх комплексності, системності та цілісності.

Провідні вчені та фахівці в сфері системного менеджменту з різних країн представлять новітні дослідження і розробки, які дозволять учасникам побачити глобальну проблему в цілому, повніше усвідомити сучасні світові виклики, а також дізнатися, як реально протистояти цим викликам в умовах зростаючої конкуренції на світовому ринку. Велика увага буде приділена командній роботі, обговоренню, дискусіям і творчому спілкуванню.

Місце проведення – Конгрес Готель «Пуща» (Київ, вул. Юнкерова, 20).

 

Оргкомітет Міжнародного проекту «Сузір’я якості`2019»:

+380 (44) 459-78-16, cqmanag@uaq.org.ua, quality@quality.kiev.ua

www.uaq.org.ua/sozvezdie

www.facebook.com/groups/qualuty

Comments are closed