15/11/2017

Міжнародна конференція «Польсько-українська співпраця в агропромисловому комплексі»

ddni-polskogo-silskogo-gospodarstva-lab-complex-expoЗапрошуємо Вас відвідати міжнародну конференцію «Польсько-українська співпраця в агропромисловому комплексі», яка відбудеться 29 листопада 2017 у Львові, за адресою вул. Щирецька 36, Виставковий центр «ПІВДЕННИЙ-EXPO» , в рамках промо заходи під назвою «Дні польського сільського господарства», яке буде організовано під час сільськогосподарської виставки «EURO AGRO – 2017», виставка пройде 28-29 листопада цього року .

Хочемо проінформувати Вас, щодо «Днів польського сільського господарства».

Дана конференція буде організована Відділом сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства РП в Києві в партнерстві з Асоціацією Інтеграція Європа-Схід.

Додатково до співпраці вже приєдналися Польсько-Українська Господарча Палата і організатори виставки “ЄВРО АГРО 2017” Targi Kielce AT i Gal-EXPO AT.

 

Як виглядали Дні польського сільського господарства і виставка ЄВРО АГРО в 2016 році?

З програмою можна ознайомитися за посиланням:

http://www.siew.org.pl/ua/a,11771,Dni_Polskiego_Rolnictwa_oraz_targi_EURO_AGRO_2017_we_Lwowie.html

 

Теми конференції:

• польський ринок агропродовольчої продукції та його місце в Європі

• новітні технології розведення та вирощування (садівництво, вирощування тепличних культур, розведення свиней, рогатої худоби, домашньої птиці, продукція яєць)

• використання новітніх технологій в фермерстві – навчальні тренінги та підвищення кваліфікації для українських кадрів
переробка зерна і фермерських продуктів, упаковки для продуктів і т.д.

 

Слід знати:

• участь в Днях польського сільського господарства у Львові БЕЗКОШТОВНЕ

• організатори забезпечують БЕЗКОШТОВНИЙ ПЕРЕКЛАД на конференції, під час зустрічей B2B і під час презентації польських експертів на стенді ССТіІ (WPHI)

Під час Виставки ЄВРО АГРО – 2017 (28-29 листопада) заплановано організувати презентації підприємств, виступи польських експертів та зустрічі В2В.

 

З цією метою Відділ сприяння торгівлі та інвестиціям та Асоціація Інтеграція Європа – Схід організовують на вищезгаданій виставці власний інформаційно-рекламний стенд, на якому будуть додатково розміщені матеріали про польську економіку і інформація про польських фірмах.

 

Щоб взяти участь в Конференції та розмовах В2В, потрібно заповнити наступну електронну анкету заявника – також доступну на нашому сайті.

Детальну інформацію про конференцію надають також координатори в Польщі і Україні при Товаристві Інтеграція Європа – Схід:

Марина Байлина: +380637780651 (Viber)

Анна Пидлужна: +380679798501

 

Не пропустіть унікальну можливість придбання міжнародного досвіду!

Comments are closed